METODA KLAMROWANIA JUŻ W SALONIKU MAGDA M.

24 stycznia 2016

MASZ PROBLEM Z WRASTAJĄCYMI PAZNOKCIAMI U STÓP?

Jako jedyni w Namysłowie przeszliśmy profesjonalne szkolenie i możemy Ci pomóc! Nie bagatelizuj bólu i dyskomfortu przy chodzeniu, czy obrzękniętych palców u stóp – pomożemy Ci.

Co należy wiedzieć o wrastaniu paznokci?

Przyczyny są różne – noszenie nieodpowiedniego obuwia (wąskie, ciasne czubki), nieprawidłowe obcinanie paznokci ‘na okrągło’, predyspozycje genetyczne. Jakie objawy powinny nas zaniepokoić? Nadwrażliwość przy ucisku, a następnie obrzęk i zaczerwienienie skóry. Należy jak najszybciej podjąć stosowne kroki, by nie doprowadzić do bolesnego stanu zapalnego. Jeszcze do niedawna jedynym i to nieefektywnym sposobem leczenia było zerwanie paznokcia.

Salonik Magda M. poradzi sobie z tym problemem bez niepotrzebnego bólu i skalpela! Stosujemy nowe techniki tzw. ‘metody klamrowania’, znane od lat i skutecznie stosowane  w leczeniu wrastającego paznokcia oraz do korekty innych deformacji paznokciowych.

Metoda klamrowania ma wiele zalet w porównaniu z zabiegami chirurgicznymi:

  • zabieg jest zupełnie nieinwazyjny i prawie bezbolesny (nie ma konieczności znieczulenia),
  • klamry można zakładać nawet przy ostrych stanach zapalnych,
  • nie ma powikłań oraz dolegliwości pozabiegowych,
  • jest to skuteczna metoda, która przynosi natychmiastową ulgę i długotrwałe efekty lecznicze!

Przygotuj swoje stopy na lato już teraz! Nie czekaj na ostatnią chwilę. Pomyśl jak to miło, gdy Twoje stopy pięknie prezentują się w letnich sandałkach  🙂

metoda-klamrowania